Безопераційна ліпосакція

2c23ee5473Феномен кавітації відомий людству без малого 40 років. Він полягає в тому, що при впливі на газ або рідина ультразвуковими хвилями особливої ​​характеристики, відбувається утворення мікробульбашок, які володіють великим потенціалом енергії. При подальшому впливі даного процесу, бульбашки ростуть і лопаються.

Суть її за великим рахунком проста: сам термін відбувся від латинського слова «порожнеча». Вчені ще на початку минулого століття зіткнулися з цим цікавим явищем, але розпізнати його значення зуміли тільки через десятиліття.

Найбільш наочно принцип кавітації можна спостерігати при кип’ятінні води або струшуванні пляшки із соняшниковою олією, коли в рідині з’являються порожнисті пухирці і починається кавітаційний круговорот. При так званому «схлопуванні» утворюється енергія, здатна впливати на будь-яку матерію.

Наукові роботи про вплив кавітації, в тому числі і на організм людини, представлені на сайті Національного космічного агентства США (NASA).

Застосовувати кавітацію для лікування жирових відкладень першими запропонували італійські вчені. Використання методики кавітації підкріплено солідною бібліографією і авторитетними клінічними дослідженнями.

Відомо, що при народженні жирові клітини один раз утворившись в нашому тілі, ніколи більше не знизять своєї чисельності, а виключно зменшуються (скорочуються в розмірах) при будь-яких спробах знизити вагу, або збільшуються в розмірах при ожирінні.

Фізична природа впливу кавітації на тканину принципово відрізняється від ультразвукового впливу, використовуваного в естетичній медицині.

Феномен кавітації – утворення мікробульбашок – виникає тільки при певних значеннях частоти (25-70 кГц), тиску (0,6 кПа) і щільності потоку.

Таким чином, основним діючим початком при кавітації є не ультразвукова хвиля, а енергія, що вивільняється при розриві мікропухирців. При цьому, тиск на навколишні тканини становить не менше 100 кг / см ² (!). Саме цей факт зумовлює порушення цілісності мембран липоцитов. Ефект помітний відразу ж після першого сеансу і посилюється в наступні кілька днів. За один сеанс може бути виведено з організму до 15 см ³ жиру. Це відповідає втраті обсягу в талії від 3 до 7 сантиметрів після одного сеансу кавітації. Причому такі результати зберігаються протягом багатьох років, адже накопичення жиру в оброблених місцях припиняється. Кавітація здатна не тільки забезпечити корекцію фігури і ваги, а й ефективно боротися з целюлітом: фіброзна тканина (апельсинова кірка) саме руйнується, а не просто “вичавлюється” як при інших процедурах. Після безопераційної ліпосакції стегон і інших проблемних місць шкіра стає більш гладкою і пружною.