Нова Антивікова Серія Биом-Калмін від професійної косметики Dr.Kadir(Israel)

 

Пробіотичний підхід до антивікового догляду за шкірою

Мікробіома шкіри або мікрофлора - це сукупність мікроорганізмів, які живуть на нашій шкірі: бактерії, гриби, віруси і кліщі. Шкіра є другим органом з точки зору кількості мікроорганізмів, які живуть в ньому (після кишечника). Більшість мікроорганізмів, що знаходяться на шкірі, є нешкідливими або навіть корисними. З усіх типів мікроорганізмів, що знаходяться на шкірі, найбільш поширені бактерії.

Пробіотики відносяться до "дружнім" мікроорганізмам, які приносять користь нашому

здоров'ю. Термін "пробіотики" відноситься до харчових волокон, які живлять хороші мікроорганізми і стимулюють їх розвиток за рахунок шкідливих мікроорганізмів.

Типи і концентрації мікроорганізмів в різних областях на поверхні шкіри визначаються екологією поверхні в кожній області шкіри. Склад мікроорганізмів варіюється в залежності від поверхні шкіри, які класифікуються як один з трьох типів: суха, волога і жирна.

 

Хоча є різниця між людьми, мікробна варіація шкіри більшою мірою залежить від різних областей шкіри тіла, ніж від людини.

Різні мікроорганізми класифікуються залежно від того, як вони впливають на нас. Комменсали є "дружніми" мікробами, які приносять користь і отримують вигоду від життя на нашій шкірі, як правило, без будь-якої шкоди. Симбіонти - це мікроби, які отримують вигоду від життя на шкірі і приносять користь нам. Натомість патогени є хвороботворними мікробами.

Більшість мікроорганізмів на шкірі є комменсаламі. Вони можуть запобігти поселення інших патогенних мікробів, використовуючи джерела живлення, які потрібні цим шкідливим

мікробам, і виробляють токсичні речовини, які перешкоджають зараженню патогенними бактеріями клітин шкіри. Нові дані свідчать про те, що комменсальние бактерії шкіри як безпосередньо захищають людей від патогенних загарбників, так і допомагають імунній системі підтримувати крихкий баланс між ефективним захистом і шкідливим запаленням.

 

Виявляється, щоб впливати на нашу шкіру, бактерії не обов'язково повинні бути живі. Наукові дослідження показують, що корисні властивості пробіотичних мікроорганізмів і їх біологічна активність також зберігається в нейтралізованих бактеріях і в їх фракціях.

Продукти Биом-Калмін містять ефективну концентрацію пробіотичних і поліактівних інгредієнтів з антивіковим  ефектом. Крім того, вони містять спеціальний екстракт червоних водоростей, який дуже ефективний при лікуванні зморшок.

Основними активними інгредієнтами в серії Биом-Калмін є:

Комплекс ПроРенью (ProRenew Complex):

Проводиться біотехнологічним процесом з пробіотичних бактерій Lactococcus lactis, які виробляє молочну кислоту. Цей інгредієнт заснований на антивіковому пробіотичному підході до оновлення шкіри і оновленню шкірного бар'єру. ПроРенью сприяє синтезу багатьох ключових компонентів, необхідних для функціонування і диференціації шкіри, сприяє балансуванню регенерації шкіри і нормальному лущення. Він збільшує виробництво антимікробних пептидів клітинами шкіри і підтримує збалансовану екосистему шкіри.

 

Екоскін (Ecoskin):

Екоскін - це пробіотичний / пробіотичний комплекс, що складається з трьох компонентів:

α-глюкоолігосахаріди, поживні волокна, отримані методом ферментації з рослинних субстратів.

Чистий рослинний сік, багатий поліфруктозой, поживні волокна, отримані холодним віджиманням коренів Яконов (Polymnia sonchifolia). Якон - один з найбагатших джерел поліфруктози в рослинному світі, що містить майже 67% інуліну.

Третим компонентом Екоскіна є бактерії пробіотиків Lactobacillus (L. casei і L. acidophilus), які були нейтралізовані і заморожені.

 

Екоскін забезпечує пробіотичну дію, підтримуючи зростання і розвиток корисних мікроорганізмів і баланс екосистеми шкіри. Він забезпечує пробіотичну дію, стимулюючи природний захисний механізм шкіри. Клінічні випробування продемонстрували ефект згладжування, зменшення глибини шкірних зморшок і поліпшення текстури шкіри.

РенуМер (RenouMer):

Компоненти з океану - це злиття науки про море і використання природних матеріалів з захоплюючого і невідомого світу.

РенуМер був розроблений з живильним цитоплазми (матеріалу в живій клітині) недавно описаних бретонських червоних водоростей (Polysiphonia Elongata) з прибережного регіону Бретань (Франція).

 

Цей вид живе  при повному освітленні і розвинув процеси захисту клітин. Цитоплазматичний екстракт цих клітин має найбільш незвичайні властивості для омолодження шкіри.

Виявляється, цитоплазматические компоненти цих водоростей є високоефективними як у протидії старінню шкіри від дії ультрафіолетових променів, так і в сприянні відновленню колагену, який підтримує пружність шкіри.

У клінічному дослідженні РенуМер (2%) продемонстрував значний ефект проти зморшок після 56 днів лікування.

 

Серія Биом-Калмін включає в себе п'ять продуктів:

 

Биом-Калмін -  Денний крем

Биом-Калмін -  Живильний крем

Биом-Калмін -  Серум

Биом-Калмін -  Чорна маска

Биом-Калмін -  М'який очищуючий гель