Курс косметології

Програма курсу:

 

Косметологи – це фахівці, що працюють над красою людини. Але записуючись на прийом до косметолога, ми сподіваємося не лише стати красивіше, але і отримати задоволення, розслабитися, зарядитися позитивними емоціями. Результатом відвідин хорошого косметолога стане не тільки більш привабливе обличчя або фігура, а й піднесений настрій. До таких фахівців клієнти шикуються в чергу, їх рекомендують друзям і знайомим. Щоб оволодіти всіма тонкощами цієї престижної професії і діють наші курси косметологів.

До косметолога звертаються сьогодні люди будь-якої статі і віку, адже для досягнення успіхунеобхідно відповідати іміджу ділової людини, що стежить за своїм здоров’ям і зовнішністю. Тому попит на кваліфікованих фахівців-косметологів був, є і залишиться високим.

Робота косметолога або косметолога-візажиста не обмежується лише володінням технікою нанесення макіяжу. Навчання косметологів на курсах зачіпає і інші області консервативної косметології. Програма курсів включає вивчення різних напрямків апаратної косметологіїпроцедур по догляду за обличчям і тіломтехнік масажудаються базові знання про будову і типах шкірипро техніку безпеки та дезінфекції. Заняття проводять фахівці з великим досвідом практичної роботи та навчання в Україні та за її межами.

 

Випускники курсів косметологів у Львові отримують можливість працювати в найвідоміших салонах краси міста. Підкріпивши отримані знання практикою, а також постійно вдосконалюючись в роботі, фахівці в області косметології не відчувають нестачі в клієнтах. Навпаки, запис до них ведеться на тижні вперед. Закінчивши курси косметолога, ви отримаєте не тільки цікаву роботу в індустрії краси, але й постійний, високий заробіток. Отриманий на наших курсах диплом може прикрасити інтер’єр вашого майбутнього робочого кабінету, що, безумовно, буде додатковим підтвердженням вашого професіоналізму в очах клієнтів.

Для того, щоб отримати затребувану професію і високооплачувану роботу, що дає також і можливість творчого самовираження, просто запишіться на курси косметологів в РЕАЛ ЕСТЕТ.

 

Навчальні курси “Косметологія

Курси косметології грамотно розроблені викладачами навчального центру РЕАЛ ЕСТЕТ. У програму входить все саме необхідне, що потрібно знати косметолога як медичним освіту, так і без нього.

 

Навчання проводять висококваліфіковані фахівця, практикуючі косметологи, і фахівці в області корекції фігури. Протягом всього курсу Ви будете вивчати все, що стосується косметології не тільки початкового рівня, що дасть Вам можливість після курсів стати фахівцем готовим до роботи в студіях краси і СПА-салонах. Навчання проходить в групах до 4 чоловік, що дає можливість приділити увагу кожному учневі. Під час навчання Ви будете проходити також практичні заняття на базі нашого салону краси.

Надаємо косметику всі витратні матеріали для занять, навчаємо на професійній косметиці Dr.Kadir (Ізраїль)ONmacabim (Ізраїль), і MariaGalland (Франція)Dr.Kraut (Італія) та інших світових косметологічних марок .. А також у процесі навчання Ви будете відвідувати майстер-класи з різних косметичних ліній, що дасть Вам можливість ознайомитися з ринком косметики для косметолога не прив’язуючись до однієї марки.

Наше завдання, щоб косметолог отримав не тільки документ, але й став затребуваним фахівцем високого рівня. Після наших курсів Ви сміливо можете працювати в салонах краси і СПА салонах!