Кріоліполіз

e2

Кріоліполіз – безопераційний метод атравматичного видалення підшкірної жирової тканини і, тим самим, зменшення жирових надлишків і моделювання фігури шляхом апаратного охолодження жирових клітин. Кріоліполіз (грец. Kρυο – «холодний» лат. Lipolysis – «розчинення жиру»)

Жирові клітини – адипоцити, захищаючи м’язи, зв’язки, і внутрішні органи від холоду, самі по собі, тим не менш, дуже чутливі до холоду. Піддаючись кріоліполіза, цілісність мембран жирових клітин порушується, їх вміст потрапляє у міжклітинний простір і евакуюється з організму природним шляхом, як і всі інші продукти обміну. Прошарок підшкірного жиру в оброблюваної області зменшується. Метод кріоліполіза успішно коригує також, і важкодоступні зони, такі, як: внутрішня поверхня рук і стегон і жирові «подушечки» над коліном.

Результати кріоліполіза можна порівняти з хірургічною ліпосакцією, але при цьому, процедура кріоліполіза не травмує ТКАНИНИ, безболісно, має мінімум протипоказань, і повне відсутність побічних ефектів, ризики та ускладнення. АБСОЛЮТНА БЕЗПЕКА процедури і стійкий результат вже після 1 сеансу щадного нехірургічного методу кліоліполіза дозволяє вам моделювати і відточувати вашу фігуру, не піддаючи своє здоров’я ризикам і ускладнень, пов’язаних з медикаментозним лікуванням ожиріння та хірургічної ліпосакції. ПРОЦЕДУРА абсолютно безболісна, не пов’язана з порушенням шкірного покриву, не вимагає госпіталізації. Під час процедури кріоліполіза Ви можете дивитися кіно, читати журнал, пити чай, побалувати себе доглядом по обличчю, або манікюром, і навіть просто подрімати. Відразу ж після закінчення процедури ви можете повернутися до Вашої звичайному житті.

Переваги. Ефективність. Безпека кріоліполіза

У разі, якщо традиційні методи не допомагають вам знайти бажані форми, Вам протипоказана кавітації, а сильнодіючі препарати і радикальні рішення (ліпосакція) викликають серйозні побоювання, ідеальним вирішенням проблеми ожиріння і позбавлення від небажаних жирових відкладень стає кріоліполіз.

 

переваги:

• стійкий і виражений результат вже після 1 процедури;

• зменшення жиру в оброблюваної області до 25% уже через 4 тижні після 1 сеансу;

• щадна методика, не пов’язана з порушенням шкірних покривів;

• абсолютна безпека і безболісність;

• Повна відсутність небажаних побічних ефектів, ризиків і ускладнень;

• відсутність необхідності в реабілітаційних заходах та госпіталізації;

 

Ліполазер

Лазерний ліполіз – яка довела свою ефективність методика контурної пластики без інвазивного втручання. Все більше людей вибирають лазерний ліполіз замість хірургічної ліпосакції.

Зайва вага одна з найпоширеніших проблем, вирішити яку можуть ліполазери. Ефективна допомога клієнту – запорука вашого доходу!

Апарат використовується  для усунення зайвих жирових відкладень за допомогою лазерного ліполізу. Апарат комплектується шістьма – вісьмома насадками для лазерної ліпосакції. Лазерна ліпосакція є революційним методом боротьби з жировими відкладеннями. Вона дозволяє прибрати звисаючі складки жиру на боках, стегнах, животі, в області рук, а також в області підборіддя (подвійне підборіддя).