Курс навчання ін’єкційним методикам

Мезотерапія, біоревіталізація і контурна пластика

инекційна-косметологія-2На жаль ніхто не може залишитися молодим назавжди. Природу неможливо перехитрити, а еліксир молодості досі не винайшли. І все таки сучасні жінки мають набагато більше можливостей залишатися молодими, ніж їх попередниці. Для того, що б позбавиться від небажаних зморшок недостатньо кремів, правильного харчування і занять спортом. Іноді необхідно приймати більш радикальні рішення, які порадують вас моментальним ефектом. Такими радикальними рішеннями стане мезотерапія і біоревіталізація. На відміну від контурної пластики, використання цих двох процедур дозволяє не просто заповнити проміжки спеціальним гелем, але також підживити шкіру спеціальними вітамінами і мікроелементами. В результаті можна позбутися таких проблем як в’ялість шкіри, зневоднення, зменшення тонусу м’язів, нездоровий кольору обличчя і так далі. Залежно від проблем, з якими стикається пацієнт, виділяють різні типи биоревитализации і мезотерапії: шкіри обличчя, волосся, тіла.

Багато хто плутає біоревіталізацію і мезотерапию. Насправді це дві різні процедури. Обидві вони мають на увазі підшкірні ін’єкції. Однак склад цих ін’єкцій відрізняється. Відрізняється і глибина шкірних покривів, на які вводяться дані ін’єкції. При биоревитализации препарати вводяться набагато глибше, ніж при мезотерапії. Зрозуміти яка саме процедура потрібна вам зможе тільки кваліфікований фахівець. Цей вибір залежить від сукупності різноманітних факторів.

Ви можете купити ін’єкційну або лазерну біоревіталізацію. Лазерна біоревіталізація має ряд переваг і недоліків. Тому для кожної пацієнтки вибір буде особливим. Лазерна біоревіталізація не є такою точкової як ін’єкційна. Однак після неї немає почервонінь або хворобливих відчуттів. Ще один безперечний плюс – рівномірне проникнення в шкіру корисних речовин. З іншого боку, ін’єкційний введення препаратів сприяє їх більш глибокому проникненню. Що стосується часу проведення процедур, то вони приблизно однакові.

инекційна-косметологія-1Неодноразове проведення процедур знову і знову доводять, що курси мезотерапії і биоревитализации є одним з найпростіших і найефективніших способів боротьби з безліччю проблем шкіри обличчя і тіла. Тому сьогодні багато салони краси пропонують свої послуги з проведення даних процедур. Однак пам’ятайте, що необхідно довіряти виключно досвідченим професіоналам. Ніколи не відштовхуйтеся від ціни, як від ключового фактора. Пам’ятайте, що низька вартість і результативність процедури то далеко не одне і те ж.

Основне завдання мезотерапії і биоревитализации полягає у створенні постійного шкірного депо препарату, з якого він поступово витрачається організмом.

Від лікаря залежить правильність поставленого діагнозу і адекватно обрана схема лікування. Періодичність – 1 раз на 7-14 днів. Курс – від 5 до 12 процедур.

Перелік застосовуваних препаратів для мезотерапії різноманітний від гомеопатичних коктейлів до препаратів нестабилизированной гіалуронової кислоти, дозволяє досягти різних цілей і вирішити ряд проблем:

 • стимуляція відновних процесів в шкірі, зволоження, сяйво і вирівнювання текстури шкіри;
 • запобігання і лікування вже наявних зморшок і зморшок на обличчі, шиї і в області декольте;
 • корекція поствугрових рубців;
 • усунення гиперпигментаций;
 • зменшення і розсмоктування розтяжок і рубців на різних ділянках тіла.
 • боротьба з дифузним випаданням волосся і облисінням;
 • розсмоктування зайвих жирових відкладень на обличчі, шиї, теле, кінцівках, видалення жирових мішків під очима, лікування целюліту («безоперационная ліпосакція» – метод, пов’язаний з ін’єкцією в підшкірний жировий шар речовин, які можуть розчиняти жирові клітини);

Перевага мезотерапії і биоревитализации полягає в легкій техніці введення препаратів, відсутності ускладнень.

Найшвидший шлях до омолодження – застосування ін’єкційних методик. Сьогодні ін’єкційні методики, є одними з найбільш популярних серед клієнтів і прибуткових для клініки процедур.

5 причин вчитися у нас:

 1. Тільки у нас Ви можете пройти комплексне навчання по ін’єкційним методиками (контурна пластика, ін’єкції ботулотоксину, мезотерапія, біоревіталізація).
 2. Досвід викладання Навчального центру Реал Естет – більше 5 років.
 3. Ми проводимо не майстер-класи, а індивідуально практичне навчання, на якому Ви відпрацьовуєте практику на моделях.
 4. Ми самі надаємо Вам моделей на практику.
 5. Професіоналізм наших викладачів підтверджений багаторічною роботою з світовими лідерами-виробниками дермальних філлерів, біоревіталізантов і препаратів для мезотерапії, стане гарантією Вашої професійної підготовки.

Програму может переглянути тут:pdf_logo