Курс перманентного макіяжу

pm1Хочете змінити професію на більш затребувану? На сьогоднішній день процедура перманентного макіяжу набула великої популярності серед жіночої половини. Охочих володіти гарними формами губ, брів стає все більше. Практично кожен салон краси пропонує дану послугу, але чи достатньо грамотних фахівців для задоволення попиту? Ні не достатньо. pm3Хороших майстрів татуажу, насправді, дуже мало, тому попит, набагато більше, ніж його професійне задоволення.
Робота лінержіста цікава і складна. Художній смак, почуття міри, велика відповідальність і високий професіоналізм є невід’ємною складовою цієї професії. Для цього, насамперед, необхідно отримати належну освіту, практику і усвідомити відповідальність перед клієнтом за свою роботу.

макияж4Професійні курси татуажу отримали останнім часом досить широкий розвиток. І це не дивно: професія тату-майстра є сьогодні досить престижною, затребуваною і добре оплачуваною.
Наші курси навчання татуажу і перманентного макіяжу дозволяють отримати всі необхідні теоретичні та практичні знання в галузі даного виду косметологічних послуг для подальшого самостійної роботи та розвитку.
Практичні заняття проводяться на спеціальних тренувальних матеріалах і масках, що допомагають освоїти техніку перманентного макіяжу і відчути машинку. Подальша відпрацювання з навчання татуажу і перманентного макіяжу проводяться на моделях під керівництвом викладача.
Ми допоможемо вам підібрати стартовий набір для вашої подальшої роботи, у нас є все, що необхідно для роботи майстру перманентного макіяжу.

макияж1БРОВИ

Існує два напрямки в техніці нанесення татуажу брів – «ВОЛОСКОВА» і « РОЗТУШОВКА».

 1. Волоски виконуються штрихами з дотриманням певного інтервалу, імітуючи природне зростання волосся. Цей метод підійде тим, у кого досить чітко виражені свої брови. Промальовані волоски додадуть густоту, при цьому будуть виглядати максимально натурально.
 2. Метод розтушовування створює ефект, при якому брови виглядають підфарбованими контурним олівцем або тінями. Ця техніка підходить практично для будь-якого типу обличчя та волосся.

макияж2ГУБИ

Існує 3 основних види татуажу губ, це:

 1. Контур – пігменти вводяться по контуру губ, такий метод дозволяє створити виразний контур і залишає можливість використання звичайної помади будь-якого кольору.
 2. Контур з розтушовуванням – більш яскравий пігмент вводиться по контуру (природному або намальованому), і робиться плавний перехід – розтушовка, ширина якої становить близько 5 мм.
 3. Повний татуаж – при цьому в першу чергу наноситься контур, а потім вся область губ заповнюється пігментом, такий метод дозволяє візуально збільшити обсяг губ.

макияж3ПОВІКИ

Найпоширеніші техніки татуажу століття – це заповнення пігментом міжвійного простору і вимальовування контуру (виведення стрілок). Татуаж повік за допомогою заповнення міжвійного простору найбільш підходяща техніка для всіх віків, після процедури повіки будуть виглядати максимально натурально, створюється відчуття пишних і здорових вій. Як і в татуажі губ використовуються пігменти різної кольорової гами і відтінків. Татуаж нижньої повіки виконується за бажанням клієнта, виконується наступними техніками: точкова, лінією, розтушовкою.

pm2ПРОГРАМА НАВЧАННЯ перманентними татуаж ВКЛЮЧАЄ:
Курс навчання поділяється на наступні пункти:

 • Що таке перманентний макіяж (татуаж). Естетичні показання до проведення процедури перманентного макіяжу. Технології поліпшення зовнішності і виправлення дефектів за допомогою татуажу.
 • Комплектація кабінету. Обладнання і оснащення робочого місця майстра.
 • Асептика, антисептика, стерилізація. Техніка безпеки клієнта і майстра.
 • Апаратура й інші технологічні засоби для виконання перманентного макіяжу (витратні матеріали, аксесуари). Перше знайомство з апаратами. Характеристики та особливості різних апаратів.
 • Перманентний макіяж з медичної точки зору. Будова шкіри. Показання та протипоказання до перманентного макіяжу.
 • Анестезія – протипоказання, відновні процеси, можливі алергічні реакції. Догляд. Анестезія (аплікаційна і ін’єкційна).
 • Особливості загоєння шкіри після татуажу. Рекомендації по догляду після процедури.
 • Консультація клієнта перед процедурою. Укладення угоди з клієнтом.
 • Основи візажу. Форми обличчя. Форми брів, очей, губ. Теорія кольору, колористика. Корекція особливостей рис обличчя (брови, очі, губи).
 • Пігменти для перманентного макіяжу, особливості їх підбору і застосування. Палітри пігментів. Склад пігментів. Як і чому виглядають пігменти після імплантування в шкіру.
 • Як змінюється колір пігментів перманентного макіяжу з часом. Змішування пігментів – аргументи за і проти. Декоративний і натуральний татуаж.
 • Технологія проведення процедури. Техніки нанесення ескізу. Технологія введення пігменту.
 • Застосування різних видів голок.
 • Відпрацювання різних технік татуажу застосовуваних у кожній зоні (Губи. Повіки. Брови.) На штучних матеріалах.
 • Перманентний макіяж губ – контур, контур з м’якою розтушовуванням, повне заповнення кольором, безконтурне заповнення.
 • Перманентний макіяж брів – класична, м’яка розтушовування, волоски, комбінована техніка.
 • Перманентний макіяж повіки – міжвійного простір, стрілка, м’яка розтушовування, комбінована техніка.
 • Після закінчення повного курсу навчання татуажу видається Міжнародний Диплом і Сертифікат з присвоєнням кваліфікації “Майстер перманентного макіяжу та татуажу”.

Запрошуємо всіх бажаючих освоїти цю захоплюючу професію і гарантуємо, що крім професіоналізму Ви отримаєте захоплення на все життя, до того ж, непогано винагороджується матеріально.